20 kwietnia 2017 r.

Szanowni Państwo, nastąpiła drobna korekta godzin otwarcia. W soboty Gabinet Weterynaryjny Szarik będzie świadczył usługi od 9:00 do 12:00. W dniach powszednich godziny otwarcia pozostają bez zmian. Zapraszamy!

2 kwietnia 2017 r.

Miło nam poinformować, że w Gabinecie Weterynaryjnym Szarik rozpoczął praktykę nowy Pan Doktor, lek. wet. Tomasz Mnichowski. 

25 marca 2016 r.

Z przyjemnością informuję, iż od 25 marca 2016 roku Gabinet Weterynaryjny Szarik honoruje "Kartę Dużej Rodziny" co wiąże się z przyznaniem szczególnych uprawnień członkom rodzin wielodzietnych. Szczegóły na miejscu. Zapraszam.

1 lutego 2016 r.

Szanowni Państwo! Gabinet Weterynaryjny Szarik świadczy wizyty domowe na terenie Bydgoszczy, Nakła oraz w miejscowościach pobliskich. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem: 784 017 844.

http://www.wizytydomowebydgoszcz.pl

1 lipca 2015 r.

Od dziś mogą Państwo dokonywać płatności kartą. Zapraszam!

1 lutego 2014 r. 

Gabinet Weterynaryjny Szarik dysponuje sprzętem umożliwiającym wykonanie podstawowego badania biochemicznego krwi.

12 listopada 2013 r.

http://www.naklo24.pl/Zaginela_kotka_przy_Staszica,12008.html

2 kwietnia 2013 r. Cytologia

Możliwości diagnostyczne Gabinetu Szarik zostały poszerzone o możliwość wykonania na miejscu badania cytologicznego, co ma szczególne znaczenie dla pacjentów z chorobami skóry.

18 maja 2012 r. Program INTEGRATOR

Zaginięcia zwierząt towarzyszących to temat szczególnie aktualny w okresie wakacyjnym.

Od maja 2012 r. w Gabinecie Weterynaryjnym Szarik można dokonać oznakowania i rejstracji każdego zwierzęcia w Ogólnopolskiej Bazie Danych Polskiego Towarzystwa Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt oraz Europejskim Systemie Baz Danych EUROPETNET!

Dzięki oznakowaniu zwierzęcia specjalnym mikroczipem zgodnym z normą ISO11784/11785 oraz równoczesnej rejestracji w Ogólnopolskiej Bazie Danych PTRIZ oraz Europejskim Systemie Baz Danych EUROPETNET zwiększasz do maksimum szanse na to, że Twój czworonożny przyjaciel w przypadku zaginięcia zostanie po odnalezieniu szybko zidentyfikowany.

Więcej informacji w zakładce "identyfikacja zwierząt"

 

1 kwietnia 2012 r.  Paszporty unijne dla zwierząt

Informuję, iż od kwietnia 2012 r. istnieje możliwość wyrobienia paszportu UE dla zwierząt towarzyszących, który jest jednym z warunków koniecznych do swobodnego podróżowania ze zwierzęciem na terytorium Wspólnoty Europejskiej.

15 lutego 2012 r. Ogólnopolska Akcja Sterylizacji Zwierząt w Nakle nad Notecią

W marcu 2012 r. Gabinet Weterynaryjny Szarik weźmie udział w Ogólnopolskiej Akcji Sterylizacji Zwierząt. Informacje o cenach dostepne są pod nr telefonu 784017844. Szczegóły akcji na stronie internetowej: http://www.akcjasterylizacji.pl/

14 lutego 2012 r. Zielona strefa 

Jeśli wiesz o uzasadnionych przypadkach znęcania się nad zwierzętami, niehumanitarnym traktowaniu lub oferowaniu do sprzedaży lub kupna zwierząt i roślin zagrożonych wyginięciem powiadom Policję klikając na czytany właśnie tekst.

8 lutego 2012 r. Aparat ultrasonograficzny (USG)

Miło mi poinformować, iż spektrum diagnostyczne Gabinetu Weterynaryjnego Szarik zostało właśnie poszerzone o możliwość przeprowadzenia badania ultrasonograficznego zwierzęcia (USG).

1 lutego 2012 r. Badanie krwi, moczu, badania mikrobiologiczne

W wyniku podpisania umowy z Laboratorium ALAB przy Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy możliwe będzie przeprowadzenie pełnej diagnostyki laboratoryjnej w zakresie badania krwi, moczu oraz badań mikrobiologicznych. Pobrane próby dowożę osobiście.

25 stycznia 2012 r. Nowa usługa: ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego u psów i kotów

Od dziś mogą Państwo przyprowadzić swojego czworonoga na zabieg sanacji jamy ustnej przeprowadzany za pomocą ultradźwięków w znieczuleniu ogólnym. 

23 stycznia 2012 r. Nowe EKG!

Miło mi poinformować, że w Gabinecie Weterynaryjnym Szarik można już wykonać badanie elektrokardiograficzne u psa i kota.

20 stycznia 2012 r. Oficjalne otwarcie Gabinetu Weterynaryjnego Szarik!

Zapraszam!

19 stycznia 2012 r. Wizyta pierwszego pacjenta właśnie doszła do skutku

Tego dnia pojawił sie w gabinecie sympatyczny pacjent imieniem Miki i wyraził chęć poddania się kompleksowej profilaktyce przeciw najczęściej występującym chorobom zakaźnym i wściekliźnie :)

Gabinet Weterynaryjny Szarik
ul. ks. Stanisława Staszica 21
89-100 Nakło nad Notecią

tel. 784017844